Techniczne

DLACZEGO POLIUTERAN?

Czas na małe podsumowanie:

Poliuretan jest z nami jako specjalistyczne tworzywo od około trzydziestu lat. Jednak ostatnie postępy pozwoliły wykorzystać zupełnie nowe właściwości tego ekscytującego materiału. Tuleje zawieszenia są jednymi z najbardziej obciążonych elementów montowanych w samochodzie. Poddawane są ogromnym obciążeniom w najtrudniejszych warunkach, nie wymagają konserwacji ani smarowania.

Materiał, z którego są wykonane fabryczne tuleje, to mieszanka gumy zawierająca naturalne produkty, które pogarszają się z wiekiem. Materiał staje się bardziej miękki i giętki, coraz mniej opierając się działającym na niego siłom. Dlatego umożliwia coraz większy ruch elementów zawieszenia i oferuje coraz mniejszą kontrolę nad geometrią zawieszenia.

To z kolei powoduje przyspieszone zużycie opon, niestabilność hamowania i złe prowadzenie. Jest to jeden z największych powodów, dla którego możesz od razu odróżnić prowadzenie trzyletniego samochodu w porównaniu do nowego z salonu. Jednak nawet nowe samochody skorzystają na wymianie tulei na POWERFLEX ze względu na ich doskonałą konstrukcję, która oferuje znacznie bardziej skuteczną kontrolę elementów zawieszenia w znacznie większym stopniu niż zwykłe gumowe elementy.

POWERFLEX wydłuża żywotność opon. Dzięki postępowi technologicznemu w tym materiale udało się przezwyciężyć powszechny problem związany z twardszymi tulejami, którym jest zwiększony hałas. Dzięki prawidłowej inżynierii mieszanki poliuretanowej tuleje mogą być o 25-30% sztywniejsze niż nowe wyroby gumowe, ale mają dokładnie takie same właściwości pochłaniania hałasu.

POWERFLEX – lepsze właściwości jezdne

POWERFLEX – zwiększone bezpieczeństwo

POWERFLEX – niższe koszty w czasie

 

MONTAŻ TULEI

FAQ

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Powerflex z dumą oferuje dożywotnią gwarancję na całą gamę oferowanych przez nas produktów.

Podjęliśmy tę decyzję ze względu na zaufanie do naszych produktów, a także sposobu, w jaki rozwiązywaliśmy wszelkie problemy gwarancyjne w przeszłości.

Nigdy nie mieliśmy polityki gwarancyjnej opartej na okresie, ponieważ zawsze traktowaliśmy problemy, które mieli nasi klienci jak naukę i źródło wiedzy.

W przypadku wystąpienia problemu z powodu nieprawidłowego montażu zawsze zadawaliśmy sobie pytanie, czy przyczyną błędu były niewłaściwe instrukcje montażu.

Kiedy dochodziło do uszkodzenia elementu, próbowaliśmy zrozumieć czy był on używany poza jego parametrami konstrukcyjnymi, być może w samochodzie wyścigowym z oponami typu slick. Czy w takich przypadkach powinniśmy oferować konkretną mieszankę sportów motorowych?

Podobnie jak w przypadku wszystkich produkcji, od czasu do czasu mieliśmy problemy z jakością materiałów i w takich przypadkach zawsze wymienialiśmy części bez pytania.

Teraz postanowiliśmy sformalizować naszą otwartą i uczciwą politykę i pochwalić się nią!

Zastąpimy każdy produkt Powerflex, z którego każdy klient na świecie jest niezadowolony z jakiegokolwiek powodu.

Jedynymi warunkami, które dołączamy do niniejszej gwarancji są:

W przypadku problemów z naszymi produktami prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Pozwoli to na sprawne załatwienie sprawy, organizację części zamiennych itp. Prosimy również o dokładny opis problemu wraz ze zdjęciami i numerem części. Prosimy również w wybranych sytuacjach o zwrot uszkodzonej części w celu zidentyfikowania problemu i wyeliminowania go w przyszłości.

 

Według producenta

Uniwersalne