Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hyundai I20 N mocowanie silnika i skrzyni biegów

2024-02-02
Hyundai I20 N mocowanie silnika i skrzyni biegów

Młodszy brat mocniejszego Hyundaia i30N, i20N ma potężną moc i stanowi poważne wyzwanie w każdego w klasie typu hot-hatch.

Dzięki posturze typu super-mini, zadziorny, turbodoładowany silnik o pojemności 1,6 litra napędza samochód w zawrotnym tempie.

Podobnie jak jego większy brat, ten model N stawia wiele wymagań miękkim gumowym poduszkom silnika i skrzyni biegów, które z trudem trzymają się przy włączonej kontroli startu i wciśniętym pedale przepustnicy, co skutkuje zwiększonymi obrotami silnika, podskakiwaniem kół i nieprecyzyjną zmianą biegów.

Podążając za sukcesem i popularnością naszych części do i30N, w tym tygodniu wprowadzamy cztery nowe numery części do naszej gamy i20N, które umożliwiają natychmiastową poprawę stabilności i wydajności silnika.

Mocowanie PFF26-122-12 o niższym momencie obrotowym – Fast Road to produkowane CNC mocowanie z aluminium klasy 6082, wyposażone w żółte tuleje o twardości 70A, zapewniające prawdziwą wymianę przykręcaną, charakteryzujące się wzrostem sztywności o 300% w porównaniu z OE .

Dzięki unikalnemu systemowi mocowania, który ogranicza skręcanie mocowania, jest to ulepszenie poziomu N-ext dla tych, którzy szukają najwyższej stabilności silnika.

PFF26-122-12P jest taki jak powyżej, ale jest dostarczany z fioletowymi tulejami 80A do użytku na szybkich drogach/torach.

PFF26-121-12 Mała tulejka mocowania dolnego momentu obrotowego 12 mm, stosowana w naszym kompletnym mocowaniu dynamometrycznym, zastępuje małą gumową tuleję w oryginalnych mocowaniach, aby zwiększyć wydajność.

PFF26-225 Wkładka górnego mocowania silnika i PFF26-123 Wkładka górnego mocowania skrzyni biegów pasują do pustych przestrzeni w gumowych mocowaniach OE, ograniczając ruch, pomagając ustabilizować ruch silnika i skrzyni biegów podczas przyspieszania i zwalniania.

Wszystkie powyższe części są dostępne w naszej czarnej serii o twardości 95A dla tych, którzy szukają produktu bardziej skoncentrowanego na torze i w sportach motorowych.

Aby uzyskać dalsze aktualności dotyczące produktów oraz informacje na temat naszych sponsorowanych kierowców i mistrzostw, śledź nas i udostępniaj nasze najnowsze wiadomości na swoich stronach na Facebooku, Twitterze lub Instagramie?

pixel