Dożywotnia gwarancja

Powerflex z dumą oferuje dożywotnią gwarancję na całą gamę oferowanych przez nas produktów.

Podjęliśmy tę decyzję ze względu na zaufanie do naszych produktów, a także sposobu, w jaki rozwiązywaliśmy wszelkie problemy gwarancyjne w przeszłości.

Nigdy nie mieliśmy polityki gwarancyjnej opartej na okresie, ponieważ zawsze traktowaliśmy problemy, które mieli nasi klienci jak naukę i źródło wiedzy.

W przypadku wystąpienia problemu z powodu nieprawidłowego montażu zawsze zadawaliśmy sobie pytanie, czy przyczyną błędu były niewłaściwe instrukcje montażu.

Kiedy dochodziło do uszkodzenia elementu, próbowaliśmy zrozumieć czy był on używany poza jego parametrami konstrukcyjnymi, być może w samochodzie wyścigowym z oponami typu slick. Czy w takich przypadkach powinniśmy oferować konkretną mieszankę sportów motorowych?

Podobnie jak w przypadku wszystkich produkcji, od czasu do czasu mieliśmy problemy z jakością materiałów i w takich przypadkach zawsze wymienialiśmy części bez pytania.

Teraz postanowiliśmy sformalizować naszą otwartą i uczciwą politykę i pochwalić się nią!

Zastąpimy każdy produkt Powerflex, z którego każdy klient na świecie jest niezadowolony z jakiegokolwiek powodu.

Jedynymi warunkami, które dołączamy do niniejszej gwarancji są:

W przypadku problemów z naszymi produktami prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Pozwoli to na sprawne załatwienie sprawy, organizację części zamiennych itp. Prosimy również o dokładny opis problemu wraz ze zdjęciami i numerem części. Prosimy również w wybranych sytuacjach o zwrot uszkodzonej części w celu zidentyfikowania problemu i wyeliminowania go w przyszłości.

Według producenta

Uniwersalne