Wczytuję dane...
O sklepie

POWERFLEX - nr 1 wśród tulejek poliuretanowych w Europie

Firma EPTG Ltd powstała w Wielkiej Brytanii w roku 1996. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją i rozwojem nowych technologii przy wytwarzaniu elementów poliuretanowych.

Powerflex ma ogromne doświadczenie w produkcji tulejek poliuretanowych przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego. Umiejętność projektowania i zaawansowanej technologicznie produkcji doprowadziła do rozwoju szerokiej gamy wysokiej klasy komponentów poliuretanowych oferowanych na całym świecie pod marką POWERFLEX

EPTG posiada własną linię technologiczną, produkty powstają tylko i wyłącznie w UK, co gwarantuje najwyższą jakość.

tuleje powerflexElementy ze stali nierdzewnej wykonywane są na obrabiarkach CNC w celu zapewnienia precyzji i powtarzalności produktów.

Formowanie i obrabianie, projektowanie i produkcja odbywa się w jednej fabryce, co zapewnia bardzo szybki czas realizacji dla specjalnych projektów oraz pełną komunikację pomiędzy działami rozwoju, prototypów, testowania i produkcji. Wytwarzanie komponentów odbywa się za pomocą automatycznego sprzętu, który gwarantuje powtarzalność elementów oraz ich najwyższą jakość. Testowanie nowych elementów odbywa się zarówno na pojeździe jaki i na stanowiskach badawczych.

Produkty POWERFLEX otrzymały nagrodę Queen’s Award Enterprise International Trade 2013, która podkreśla ich jakość oraz rangę jako światowego eksportera.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że POWERFLEX to obecnie najpopularniejsze tuleje poliuretanowe w Europie.

PRODUKCJA SPECJALNA

Do produkcji stosujemy specjalny, zaawansowany materiał, który posiada unikalne właściwości. Jesteśmy w stanie zaoferować wysoką wydajność bez wibracji lub hałasu ale o wyjątkowo dużej wytrzymałości i żywotności.

Oprócz naszej standardowej oferty z katalogu, oferujemy również wiele specjalnych elementów dla producentów samochodów na pierwszy montaż, a także do zastosowań przemysłowych.

Ze względu na możliwości naszej fabryki oraz duże doświadczenie możemy również wykonać na specjalne zamówienie tuleje dla Cienie i Twojego samochodu.

Produkujemy również elementy dla innych branż spoza przemysłu motoryzacyjnego. Są to części chroniące przed korozją okrętów, odboje do amortyzatorów, podkładki dźwiękochłonne do pociągów, rolki, bloki montażowe itp.

Jeśli masz jakieś specjalne wymagania konstrukcyjne, prosimy o kontakt z nami.

Niniejszy sklep należy do oficjalnego dystrybutora marki POWERFLEX w Polsce i dedykowany jest tylko i wyłącznie produktom POWERFLEX.